Sklep partnerski

SOLGAR

terranova

aloe vera

Suplementy specjalne

Beauty Me Beauty Me
Producent: HEALTH LABS
Cena: 195,00 zł
szt
zobacz więcej
Beta Glukany SOLGAR Beta Glukany SOLGAR
Producent: SOLGAR
Cena: 90,30 zł
szt
zobacz więcej
Boost Me Now Boost Me Now
Producent: HEALTH LABS
Cena: 115,00 zł
szt
zobacz więcej
Chill Me Chill Me
Producent: HEALTH LABS
Cena: 115,00 zł
szt
zobacz więcej
Detox Me Detox Me
Producent: HEALTH LABS
Cena: 130,00 zł
szt
zobacz więcej
Glow Me Glow Me
Producent: HEALTH LABS
Cena: 189,00 zł
szt
zobacz więcej
Izoflawony sojowe 30 tab. SOLGAR Izoflawony sojowe 30 tab. SOLGAR
Producent: SOLGAR
Cena: 99,10 zł
szt
zobacz więcej

Suplementy specjalne – najlepszy sposób na zdrowie

Suplementy specjalne zostały stworzone z myślą o osobach wymagających wspomagania organizmu na konkretnej płaszczyźnie. Suplementy specjalne mają za zadanie działać bezpośrednio na przyczynę. Nie jest to zażywanie popularnych minerałów i witamin, ale koncentracja na bardzo sprecyzowanym problemie.

Suplementacja z myślą o konkretnej dolegliwości

Chlorowodorek glukozaminy dostępny w naszym sklepie to preparat przeznaczony przede wszystkim dla osób starszych. Glukozamina, której organizm wytwarza wraz z wiekiem coraz mniej, potrzebuje wsparcia. Seniorzy niejednokrotnie mają problem z chrząstką stawową, czemu my staramy się zapobiec. Innym przypadkiem jest stosowanie preparatu Fitosterole Kompleks. Jest on przydatny przy nadmiernym poziomie niezdrowego cholesterolu we krwi. Jak wiadomo, wysoki cholesterol może prowadzić do bardzo poważnych powikłań, łącznie z chorobą wieńcową. Udowodniono, że fitosterole pod postacią roślinną skutecznie obniżają jego poziom. Pomagają dzięki temu odzyskać kontrolę nad niepokojącymi wynikami. Suplementy specjalne są nastawione na walkę z daną dolegliwością. Co ważne, robią to niezwykle skutecznie!

Bogata oferta suplementów specjalnych

W naszym sklepie wiemy, jak ważna jest dbałość o każdego klienta. Z myślą o osobach zmagających się z poważniejszymi problemami, stworzyliśmy kategorię zbierającą najważniejsze suplementy specjalne. W niektórych przypadkach tradycyjna suplementacja może nie być wystarczająca.

Postaw na zdrowie!

Chcesz odzyskać kontrolę nad masą swojego ciała? Zmagasz się z ciągłym uczuciem zmęczenia? Potrzebujesz wsparcia w codziennej aktywności? Dobrze trafiłeś. Zapraszamy Cię do zapoznania się z suplementami specjalnymi dostępnymi w naszym sklepie. Suplementy wysokiej jakości pomogą Ci cieszyć się dobrym zdrowiem każdego dnia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium