Opcje przeglądania

Sklep partnerski

SOLGAR

terranova

aloe vera

Nienasycone kwasy tłuszczowe

Nienasycone kwasy tłuszczowe – tłuszcze ratujące życie

Niesłusznie słyszymy wciąż o tym, że tłuszczu należy się wystrzegać. Owszem – nadmierny tłuszcz w diecie, mało wartościowego pochodzenia, to droga do wielu chorób i otyłości. Jednak na negatywnym działaniu tłuszcze się nie kończą. Coraz bardziej popularne nienasycone kwasy tłuszczowe (w skrócie NNKT) to droga do zdrowego życia, wolnego od wielu dolegliwości i chorób. Obserwuje się w nich obecność znacznych ilości witamin A, D, E oraz K.

Niebezpieczne niedobory

Naszym problemem może być jednak fakt, że sam organizm nie produkuje kwasów tłuszczowych w wersji nienasyconej. Jedynym sposobem ich pozyskania jest dostarczanie tłuszczów tego typu z zewnątrz. Ich brak może powodować naprawdę poważne powikłania – od zaburzenia pracy wielu narządów i tkanek, po zwiększoną ilość niezdrowego cholesterolu. Po drugiej stronie leżą korzyści, wynikające z prawidłowego poziomu NNKT. Nie sposób wymienić je wszystkie, ale przykładowo są to: wspomaganie pracy układu pokarmowego oraz umożliwienie wchłaniania się substancji odżywczych. Nienasycone kwasy tłuszczowe są więc nie tylko dobre same w sobie, ale mają znaczący wpływ na odpowiednie wchłanianie wielu wartościowych witamin i minerałów.

Wysokiej jakości nienasycone kwasy tłuszczowe

Uświadomienie sobie roli nienasyconych kwasów tłuszczowych to znacząca część sukcesu. Teraz jednak trzeba wcielić w życie suplementację. Ważne jest zwrócenie uwagi na skład danego produktu. Etykieta sporo mówi nam o jego jakości.

Oferta na najwyższym poziomie

W naszym sklepie znajdziesz nienasycone kwasy tłuszczowe pod postacią wygodnych w spożywaniu kapsułek. W ofercie mamy m.in. olej z siemienia lnianego, olej z wiesiołka, Omega 3-6-9 i tran dorszowy. Jesteśmy pewni, że stawiając na dobrego pochodzenia suplementy, znajdziesz coś dla siebie. Zadbaj o swoje zdrowie kompleksowo i pozwól sobie na długie życie w zdrowiu. My chcemy Ci w tym towarzyszyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium